grafik tasarım

  Markanın ihtiyacını karşılayacak, mesajı en doğru ve net şekilde kullanıcıya iletecek, uygun içerikle birleştirilmiş, stratejik bir plan ile projelendirilmiş özgün tasarım işleri üretiyoruz. Dijital veya basılı olacak şekilde üretilmiş çalışmaların tüm yaratıcı sürecini yönetiyoruz. Kurumsal kimlik & marka yaratımı ve illüstrasyon başta olmak üzere grafik tasarım disiplinine ait tüm yaratıcı işlerle hedef kitleye ulaşıyoruz.

  sosyal medya

  Şirketlerin dijital mecradaki yeni yüzü sosyal medya üzerinden şekilleniyor. Doğru strateji, doğru dil kullanımı, doğru görseller, etkili kampanyalar, kullanıcı katılımı sağlayacak interaktif yarışmalarla markalara destek veriyoruz. Reklam yönetimi ve sosyal medyaya özel ek uygulamalar geliştirerek hedefe hızla ama güvenli biçimde gitmenin yollarını arıyoruz.


  web tasarım & uygulama

  Kullanıcı dostu, zengin içerikli ve teknolojik altyapısı güçlü websiteleri üretiyoruz. Online satıştan mikro siteye, kurumsal web sitesinden portala kadar tüm dijital projelerde markanın prestijini gözetiyoruz. Yazılım ve tasarımı bir bütün olarak görüyor, proje sürecini baştan sona kadar tüm ekip birlikte yönetiyoruz.


  fotoğraf prodüksiyonu

  Portre, mekan, yemek ve still life alanlarında konusunda uzman hem ekibimiz dahilindeki hem de freelance sanatçılarla çalışıyoruz. Projenin görsel yönetmenliği ve tüm yönetimini üstleniyor, post prodüksiyona da dahil oluyoruz. Ayrıca video çekimleri ve ufak çaplı animasyon işleri de üretiyoruz.

Edito İletişim Her hakkı saklıdır.©